Haberler - Gökhüyük İlkokulu

Haberler

23 NİSAN

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı okulumuzda coşku ile kutlanmıştır.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Devamı

23 NİSAN HAZIRLIKLARI

Okulumuzu bayraklarla donattık ve süsledik.Emeği geçen tüm arkadaşalara teşekkür ediyoruz.

Devamı

MEDENİYET OKULU

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Medeniyet Okulu Projesi kapsamında tiyatro ekibi okulumuzda bu ayki gösterisini yaptı. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

Devamı

KİTAP FUARI

Çumra´da ilki düzenlenen kitap fuarına öğrencilerimize kitap sevgisini aşılamak  ve biriktirmiş oldukları paralarını  en güzel şekilde değerlendirmelerini sağlamak amacı ile kitap fuarına götürdük.

Devamı

MEDENİYET OKULU

Okulumuza Medeniyet Okulu projesi kapsamında gelen görevliler öğrencilerimize tiyatro gösterisi sundular.

Devamı

OKUMAYA GEÇTİM

Okulumuz 1/A sınıfı okuma-yazmaya geçmenin sevincini velileri ile birlikte Okuma Bayramı yaparak yaşadılar.Emeğinden dolayı 1/A  sınıf öğretmeni Dilek ARMAĞAN öğretmenimize teşekkür ediyoruz.

Devamı

DEĞERLER EĞİTİMİ

Değerler eğitimi çalışmalarımız okulumuz türkçe öğretmeni Mehmet CAN başkanlığında devam etmektedir.Kendisine çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. 

Devamı

ÇEVRE DÜZENLEMESİ

Okulumuz bahçesinde bulunan kilit taşların sağlam olanları personelimiz tarafımdan seçilerek okulumuz bahçesine döşenmiştir.Kalan taşlar okul müdürmüz İsmet AYDIN ve Gökhüyük Köyü Muhtarı Yaşar DUR´un girişimleri ile  okul bahçesindeki molozlar Çumra Belediyesi ekiplerince kaldırılmıştır.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Devamı

Anne-Baba Tutumu Semineri

KADEM Konya Büyükşehir Aile Destekleme Merkezi tarafından okulumuzda anne-baba tutumu semineri düzenlendi.

Devamı

Okulumuzun Dış Duvarları Boyandı...

Selçuk Üniversitesi Resim Bölümü öğrencileri bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında okulumuzun dış duvarlarını boyadılar.

Devamı